Jankovský TamTam

Legenda praví, že tamtamy jsou bubny afrických domorodých kmenů, které je používají při kultovních obřadech a k dorozumívání na dálku.

Jankovský TamTam je místo pro Vaše vzkazy, zážitky, dotazy a tak všechno co Vás napadá.

 

Přátelé a kamarádi,

Jankovský TamTam je po dobu tábora uzavřen, protože si spolu hrajeme v lese
a nemáme čas si povídat na Tamtamu.
Budeme rádi, když nám pošlete
co nejvíce pohledů, dopisů a balíčků.

Vaši táborníci

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. Jana Mračková napsal:

  Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému týmu za úžasnou a neuvěřitelnou práci, kterou jste odvedli s dětmi. Opravdu smekám a klaním se před dokonalým programem a nápadem s celotáborovkou. Náš syn v pubertálním věku přijel naprosto nadšený a neustále o táboře mluví. Už se těší na příští rok.
  Tak skvělé zážitky, se kterými přijel syn z tábora, a na které budou, myslím, všechny děti ještě dlouho vzpomínat, by měl zažít každý.
  Ještě jednou opravdu moc děkuji.

  1. Jankovák napsal:

   Pěkný den, děkujeme za slova chvály a uznání :) Je radost číst, že nadšení, které jsme z dětí cítili už na táboře, jim vydrželo i domů… Nu a na příští rok už se nás také těší více ;) Zdravíme!

 2. Tereza Jezoviczova napsal:

  Dobry den,nasla jsem ruzovou mikinu,vel.128 s nejakou holčičkou/vilou s křídly a houbickou.Dcera byla v 1.oddile.Mam fotku,ale nevim jak ji vložit.Tak v pripade dotazu napiste a muzu poslat foto do mailu.
  Hezky den Ježoviczova

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, fotku pošlete na volevecky@email.cz a my ji vložíme na náš FB. Děkujeme!

 3. Babička Hana napsal:

  Smekám pomyslný klobouk před vámi všemi. Úžasné, úžasné a ještě jednou úžasné. Široké úsměvy dětí, jejich rozzářené oči a ty naše plné slz hovoří za vše. Vaše úsilí a příprava nebyla marná. Děti budou dlouho vzpomínat na prožité chvíle v Jankově. Velký dík všem!!!!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Velice moc děkujeme :D

 4. Markéta Burešová napsal:

  Hezký den všem, nevím, kam se obrátit a jak to tak bývá, syn neprivezl domů pár věcí…tedy pár…několik bot a spacák…ten spacák je zásadní, zbytek ozelime…kam se mohu prosím obrátit ohledně ztracených věcí? Děkuji

  1. Jana Sladká napsal:

   Dobrý den, náš syn z druhého oddílu měl v tašce sandály (velikost č. 30). Vyzvednout si je můžete na Policejním prezidiu, Strojnická 27, Praha 7, tel:605285231.

  2. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, co se týká ztracených/zapomenutých věcí, tak se prosím podívejte na příspěvek ze dne 10.8. Jde o věci, které zůstaly přímo na táboře bez povšimnutí.

  3. Petr Přecechtěl napsal:

   Vše je již zdárně vyřešeno, spacák i ostatní věci, které jste zapomněli na PA jsou už pro vás připraveny. :-)

 5. Jezoviczova napsal:

  Dobry den,
  opet musim poděkovat jak skvele jste vse zvladli a deti byly nadšene.Odpocinek je na miste a preji vam vsem klidnou letní noc.
  Na zapomenuté veci se tesime,syn nekde ztratil batoh a tak doufáme,ze bude mezi zapomenutými vecmi.
  Hezky vecer Ježoviczova

 6. Lucie Štorchová Housův mlýn napsal:

  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10091005596-zajimavosti-z-regionu-praha/220411030920809-zajimavosti-z-regionu#
  Zasílám odkaz na reportáž, kde jste se objevili. Cca 19 minuta v programu zajímavosti z regionu.

 7. Luboš Dr. napsal:

  Zdravím vás všechny. Každý rok byly fotky, videa, a texty super, ale letošní články a fejetony jsou obzvláště vypečené. Je vidno, že na dvoře císařském máte i výborné žurnalisty.
  Díky vám všem za tak úžasnou část prázdnin pro naše děti.
  Ty mé se na další Jankov těší už jak od vás přijedou.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, díky za chválu. Císařův žurnalista se pokusí ještě něco vypotit. Ale nic neslibuje :)

 8. Tereza Jezoviczova napsal:

  Dobry den,
  chtela bych se zeptat,kdy asi cekat info ohledne příjezdu deti.Musim o vikendu do prace tak abych si ev.mohla zařídit cas.
  Dekuji Ježoviczová

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, očekáváme návrat na „akádu“ mezi třetí a čtvrtou hodinou. Vše závisí na dopravní situaci kolem Olbramovic a Benešova, která bývá v neděli špatná. Dáme ještě vědět, v kolik přesně vyrazíme ;).

   1. Jezoviczova napsal:

    Diky za info.Snad to pojede a nebude nikde trčet v zácpě.Hezky zbytek pobytu a v nedeli se tesime.Jezoviczova

 9. Klára Vegnerová napsal:

  Dobrý den, syn psal o zaslání florbalky.
  Kdy bude prosím florbalový zápas s vedoucími? Jen, zda má cenu ještě posílat nebo přivézt. Děkuji za info.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, přesný termín konání s ohledem na počasí v tuto chvíli neznáme. Florbalku určitě nemá cenu posílat ani vozit, máme dost vlastních a jsou k zapůjčení :)

 10. Veronika Zavřelová napsal:

  Moc zdravíme a děkujeme za úžasné fotky a videa. Děkujeme všem za veškerou péči.
  Krásný den ☀️

  1. Petr Volevecký napsal:

   Pěkný den, moc děkujeme! :D

 11. Irena Matějů napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych touto cestou vyjádřila veliký obdiv všem, kteří se podíleli nejen na přípravách programu tábora, ale i nyní o naše děti pečují. Naše děti jsou v Jankově již poněkolikáté a musím říct, že vždy byly nadšené a mají skvělé zážitky. Upřímně, trochu jim i závidím :-). Držím palce a zároveň děkuji za vtipné komentáře i foto- / videodokumentaci :-)

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, moc děkujeme!

 12. Vladimíra Olšovská napsal:

  Dobrý den, dcerce posílala teta balíčkem zapomenuté tenisky z prázdnin, psali jste, že je letos omezen počet balíčku na 1 ks, takže z domova jí raději již balíček posílat nemáme, je to tak? Týká se Barči Navrátilové (7.od.) Jinak moc děkujeme za skvělou péči a vše co pro děti děláte, je to úžasné a moc si toho vážíme. Krásný den do Jankova

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, balíček klidně pošlete :).

   1. Vladimíra Olšovská napsal:

    Děkuju :) krásný den

 13. Eva Fajtlová napsal:

  Dobrý den,
  dcera mě v dopise požádala, abych změnila její odjezd z tábora. Nahlasili jsme, že ji vyzvedneme v táboře, ale všechny kamarádky odjíždí do Phy busem a chtěla by s nimi. Je možnost to změnit? Děkuji

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, ano, to je samozřejmě možné změnit. Prosíme o zkontaktování hlavního vedoucího Petra Přecechtěla. Díky za pochopení :)

 14. Eliška Zedínková-Pragerová napsal:

  Děkuji všem vedoucím ,že se staráte o naše ratolesti a připravujete jim tak pestrý program.Chtěla bych také poděkovat Vašemu fotografovi a kameramanovi, který každý den aktualizuje fotografie z dění v táboře.Chci se zeptat zda budou společné oddílové fotografie, protože nelze všechny děti vyfotit, ale aby měli zaručenou vzpomínku alespoň společnou fotografií.Mám u vás vnoučka ve2.oddíle Štěpána M.P. Ještě jednou velký dík E.Z.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den. Společné fotky určitě budou, to je jasné. Digitální i vytisknuté ;)

 15. Eva Žemlová napsal:

  Velmi se omlouvám, neuvědomila jsem si to.

 16. Eva Žemlová napsal:

  Dobrý den, prosila bych heslo na Vaše fotografie,,,, předem Vám děkuji moc se těším..Mám u Vás vnučku… LUCIE ŠLAUFOVÁ, 1.ODDÍL,,, moc Vám děkuji
  žemlová eva

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   heslo nebudeme z bezpečnostních důvodů psát na veřejně přístupný web. napište si o něj, prosím, na volevecky@email.cz. Děkujeme za pochopení :)

 17. Přéca napsal:

  Přátelé a kamarádi, milí táborníci a zejména vy, jejich rodiče! Jak již před týdnem napsal ve svém komentáři můj zástupce Petr „Volísek“, jsme opravdu příjemně překvapeni a potěšeni vašimi slovy díků a chvály, kterými oceňujete naši práci. Vaše sdělení, kterých si upřímně velmi vážíme, jsou pro nás nepochybně jednou z významných motivací a důležitým povzbuzením do přípravy každého dalšího tábora.
  Ačkoliv pobyt na letošním táboře je už „dávnou“ minulostí a prožitky se proměnily v hezkou vzpomínku, tábor jsme dosud zcela neukončili, neboť nás ještě čeká jeho zhodnocení, které udělá tu definitivní „tečku“ za II. turnusem Jankova 2019. V této souvislosti si vás dovolím zdvořile požádat o spolupráci při zpracování odpovědí na několik málo otázek naší ankety, kterou v nejbližších dnech obdržíte emailem. Vězte, že Vaše upřímné a doufám, že nikoliv pouze pozitivní odpovědi jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou a mohou nám hodně pomoci v naší další práci.
  Moc děkuji a přeji všem krásný zbytek letních prázdnin.
  Váš „hlavas“ Přéca.

 18. Kalgon napsal:

  Vždycky, když jsem měla z tábora odjíždět, nikdy se mi nechtělo. Rozloučení s ním bylo velmi těžké. Už jsou to dva roky, co jsem byla naposled na Jankově a pořád se mi strašně stýská. Stýská se mi nejen po tom krásném místu uprostřed luk a lesů nebo po úžasně propracovaných aktivitách ale hlavně po těch úžasných lidech, kteří se vší trpělivostí a dobrou náladou připravují „náš“ tábor.

  Chtěla bych všem vedoucím, praktikantům, zdravuškám (které denně zachraňují životy :D)hlavnímu vedoucímu, sporťákům a prostě i všem ostatním poděkovat za to, jak úžasný tábor jste vytvořili a vytváříte. Doufám, že tábor, který už od svého založení funguje pěkných pár let, tak ještě také dlouho vydrží. Děkuji, že své dětství i pubescenci jsem si mohla užít zde a ne někde jinde. Jsem vám strašně moc vděčná za krásné tři týdny prázdnin každý rok od svých sedmi let co jsem zde mohla strávit. Doufejme, že jednou bych se mohla dostat na tábor i jako praktikant. Ve své hloubi duše po tom opravdu toužím, jen okolnosti k tomu nevycházejí vstříc. Příští rok by na tábor měla přijet i má sestra, tak jsem z toho nadšená víc než ona :D doufám, že přijede z tábora stejně tak šťastná jako já :3

  Ještě jednou se vší úctou děkuji a přeji hodně štěstí v pokračování s přípravou na další roky.

  1. Přéca napsal:

   Ahoj „Kalgone“, díky za Tvůj milý komentář. Pokud bys měla o práci praktikantky vážný zájem určitě a včas (nejpozději v listopadu) mne kontaktuj.
   Měj se fajn.
   Přéca

   1. Kalgon napsal:

    Děkuji za mile překvapující nabídku. Mám vážný zájem zase pobýt s dětmi na Jankově. Jenže v nejbližší době to bohužel nepůjde. Bydlím příliš daleko a byl by problém s dojížděním na přípravné schůze ohledně tábora. Jsem však velmi potěšena nabídkou stát se jedním z vašeho jankovského týmu, a proto si Vaši nabídku uschovám a možná jednou, až bude ta správná chvíle a okolnosti mi budou hrát do karet, tak se ozvu a budu doufat, že vaše nabídka bude stále trvat.
    Ještě jednou děkuji za krásnou nabídku a přeji krásný zbytek dne.

 19. Petr Volevecký napsal:

  Zdravíme všechny!
  Jsme trochu zaskočeni tolika pozitivními a povzbudivými komentáři a ohlasy. S upřímnou pokorou za ně moc děkujeme. Už teď nám vléváte energii do žil na rok 2020 a my se těšíme, až celý ten kolotoč vypukne nanovo.
  Všichni, kteří se na přípravě a průběhu tábora jakkoliv podíleli, vložili to nejlepší ze sebe – nadšení, čas a energii. A i když je tábor připravován toliko ve volném čase nás všech a nikdo (až na několik výjimek) není na práci s dětmi po celý rok nijak zaměřen, věříme, že právě ten kousek duše a srdce dělá z druhého turnusu tak nezapomenutelný zážitek…
  Příště ahoj!

 20. Sladká napsal:

  Děkujeme všem, kteří letošní tábor připravili. Syn přijel nadšený a těší se za rok, pojede s bráchou.

  1. Fucimi na gule napsal:

   No tak to je super pani sladka

 21. Martincovi napsal:

  Také my bychom rádi vyjádřili poděkování a obdiv všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě a realizaci celého tábora. Tonda, který se letos účastnil poprvé, přijel nadšený, příští rok chce jet znovu a tentokrát i s bráchou.

  1. Pavel Dvořák napsal:

   Osobně jsem rád, že se Tondovi v 6. oddílu líbilo a že se příští rok chce zúčastnit znovu.
   Tak snad za rok u autobusu „Ahoj!“

  2. Přéca napsal:

   Dobrý den, je obzvláště potěšující pokud se první pobyt na táboře začínajícímu táborníkovi vyvede a vzpomíná na něj s radostí, neboť je to příslibem návratu na tábor další ;-).
   „Hlavas“

 22. Jiří Vlach (starší) napsal:

  Chtěl bych Vám všem poděkovat. Tábor se moc líbil a vnouček Ruda si přivezl mnoho zážitků.
  Chtěl bych také poděkovat Vašemu fotografovi a kameramanovi, který každý den aktualizoval fotografie z dění v táboře. No a závěrečné video? Úžasné!
  Děti mají na co vzpomínat – i za sto let.
  Díky Jirka

  1. Přéca napsal:

   Dobrý den pane Vlach, osobně mne moc těší, že se Vašemu vnoučkovi na našem Táboře líbilo. Jsem za to velmi rád, neboť to vnímám i jako jakési poděkování Vám za dlouhodobou spolupráci a pomoc v přípravě našich táborů.
   Děkuji.
   „Hlavas“

   1. Jiří Vlach (starší) napsal:

    Dobrý den, všechno co jsem pro tábor dělal jsem dělal rád a věřím, že to alespoň trošku potěšilo. Pokud to půjde rád se budu dál podílet na spolupráci. Kontakt přes Pavla bude stále fungovat. Když bude něco potřeba ozvěte se.
    Díky a mějte se fajn Jirka.

 23. Gerntovi napsal:

  Chceme moc poděkovat za nadšenou a spokojenou Helenku, pro kterou byl letošní tábor první. Příští rok samozřejmě jede znovu bez rozmýšlení :-).
  Děkujeme za úsilí, energii a čas Vás všech, kteří jste se našim dětem věnovali tak dlouho. Skutečně si zasloužíte obdiv.
  Tak za rok.

  1. Jíťa napsal:

   Bylo nám obrovskou ctí poznat tuto mimořádnou slečnu. J+Š+A+Š+J

 24. Wáwrovi napsal:

  Děkujeme moc za úžasný tábor, Ondra celou cestu domů vypravoval, byl nadšený a už se těší na příští rok. Ještě jednou velké díky. Mám ještě prosbu, Ondra 6. oddíl nepřivezl domu jednu modrou pantofel zn. Nike. Pokud někdo najde, budeme rádi.

  1. Přéca napsal:

   Moc děkujeme za vyjádření ocenění a poděkování za naši práci, které nás samozřejmě velmi těší a jsou pro nás významnou motivací a povzbuzením pro další rok ;-). K vaší poznámce, pokud postrádaný pantofel nenaleznete ve fotogalerii ztracených či zapomenutých věcí pak nenávratně zmizel v propadlišti táborového „hegeše“. Přeji krásný zbytek prázdnin.

 25. Šleisovi napsal:

  Vedoucí a všechen personál: Přijměte ještě jednou náš dík za úžasnou práci, kterou jste odvedli! Klobouček….
  4. oddíl – nepřivezl domu některý některý klučík naše triko s Batmanem a Měsícem? Je to vršek od pyžama, kraťáskům je doma smutno. A hlavně je to home made…. Strávila jsem nad ním hodně času.
  6. Oddíl – přebývá nám tmavě modrá pláštěnka a chybí sluneční brýle.
  Děkuji za spolupráci.

  1. Přéca napsal:

   Dobrý den, děkuji za slova uznání a díků za naši práci. Rovněž děkuji za iniciativu k případné burze záměny věcí, žel na základě dlouholetých zkušeností musím konstatovat, že rodiče dětí na tyto výzvy obvykle nereagují. Pokud bych Vám i přesto mohl být nějak nápomocen, prosím, neváhejte mne kontaktovat (nejlépe telefonicky).
   „Hlavas“

 26. Zdeňka a Petr Jarošovi napsal:

  Dovolte nám vyjádřit obrovské díky celému realizačnímu týmu tábora! Originální pojetí, precizní scénář CETEHU, profesionální a lidský přístup k dětem je jen zlomek z výčtu postřehů nás rodičů, za který jsme Vám vděční. V našem přesvědčení o výjimečnosti 2. turnusu LDT, nás utvrzují děti prostřednictvím svých barvitých vyprávění zážitků a života v táboře. Největší odměnou pro Vás, kteří jste se dětem na táboře věnovali, jsou bezesporu spokojené, zdravé a nadšené děti. Tento cíl jste bezezbytku svým snažením naplnili. Škoda, že se společně s námi nemáte možnost zaposlouchat do dětského vyprávění naplněného pozitivní energií… :-)

  1. Přéca napsal:

   Dobrý den, moc, moc děkuji za velmi milý komentář, který mne nesmírně potěšil a zároveň ujistil, že čas, energie a nadšení, které jsme do přípravy a realizace letošního tábora vložili měl svůj smysl. Nepochybuji o tom, že drtivá většina mého letošního týmu odvedla opravdu skvělou práci…pokud by se to rovněž dozvěděl provozovatel tábora, tj. SLZ PP bylo by to moc fajn ;-).
   Díky.
   „Hlavas“

 27. Gavačovi napsal:

  Moooc děkujeme za skvělý tábor, kluci přijeli nadšení,a nejraději by se u vás ještě nechali.
  Jste nejlepší! !

  1. Přéca napsal:

   Dobrý den, moc, moc děkuji…nejlepší možná nejsme, ale je moc potěšující to slyšet:-). Díky.
   „Hlavas“

 28. Hrončekovi napsal:

  Jste boží! Děkujeme za Vaši laskavou péči a za rok se budeme těšit naviděnou.

  1. Přéca napsal:

   Děkujeme. Samozřejmě nás velmi těší, že jste s naší prací a péčí o Vaše děti spokojeni.
   „Hlavas“

 29. Šefrovi napsal:

  Dobrý večer, děkujeme za skvělý tábor, dcera si to moc užila a přijela plná zážitků. Velké díky všem a přejeme krásný zbytek prázdnin.

  1. Přéca napsal:

   Děkujeme…a proto se snažíme dělat tu práci co nejlépe, ostatně největší odměnou je pro nás spokojenost a radost dětí.
   „Hlavas“

 30. Jezoviczova napsal:

  Dobry večer,chtěla bych jménem syna poděkovat za úžasné tři týdny zábavy a zážitku,které si dovezl z prvního tritydenniho tábora.Uz nám říkal,ze chce jet znovu.Za sebe pak smekám před úžasnou přípravu Cetehu a veškerých aktivit.
  S pozdravem Ruda Ježovicz a Tereza Ježoviczova

  1. Petr Volevecký napsal:

   Zdravíme a děkujeme!

 31. Honešovi napsal:

  Chtěli by chom poděkovat všem kdo se podíleli na přípravě každé minuty 2.turnusu na téma Vzduchoplavecka odysea. Pro Lili nádherné 3.týdny prázdnin, které nám s úsměvem na tváři bude vyprávět asi ještě hodně dlouho. Všem patří velký obdiv a velké poděkování.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu :).

 32. Bedřich Kröner napsal:

  Klobouk dolů před tím, jaké skvělé úžasné hry dokážete pro děti připravit. Je vidět, že do programu vkládáte velké úsilí.
  Měl bych ještě prosbu, kde je možné stáhnout fotky z Jankova.
  Děkuji

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu :).
   Všechny děti dostaly USB disk s fotografiemi. Je jich skoro 3 GB, snad to bude stačit :).

 33. Jana Braunová napsal:

  Klobouk dolu pred tim co za uzasne dobrodruzstvi dokazete z tabora vykouzlit. Jste naprosto skveli a je videt ze do programu vkladate velke usili.
  Dekuju

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   moc děkujeme :).

 34. Irena Matějů napsal:

  Chtěla bych touto cestou pozdravit úplně všechny, kdo se na táboru, organizaci a programu (i stravě :-)) podílejí a opravdu od srdce jim poděkovat. Ze své vlastní pedagogické zkušenosti vím, že velmi často není lehké děti zabavit, natož tolik dětí v tak různých věkových skupinách a navíc spousta z nich jsou v pubertálním věku. Klobouk dolů a velké díky!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu.
   A ano, je to někdy fuška :). Ale nás to baví!

 35. Eliška Zedínková- Pragerová napsal:

  Slunečný pozdrav z Kladna a poklonu všem, kdo se podílí na chodu a přípravě programu tábora.( i poděkování kuchařkám, které nejsou na foto vidět).Velké DÍKY všem za nadšené děti a super zážitky.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   moc děkujeme :).

 36. Milada Vinopalová napsal:

  Dobrý den,program máte jistě velice zajímavý.Bylo by možné také něco napsat o programu starších oddílů a přidat nějaké foto?
  Přeji hezký den a dobrou náladu.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   tím, jak nám starší oddíly odcházejí na putovní tábor, se samozřejmě stává, že táborníci ze starších oddílů mohou být na fotkách méně často, než kamarádi z mladších oddílů.
   Budeme na to pamatovat a pokusíme se tento handicap vybalancovat :).

 37. Eliška Zedínková- Pragerová napsal:

  Moc zdravím všechny, kteří se podílejí na organizaci vašeho tábora. Vím ,že to není jednoduché zabavit tolik dětí. Velký dík panu fotografovi, který nám dává možnost alespoň trošičku být s našemi ratolestmi. Přeji dobré počasí a spousty energie na další dny

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den. Moc děkujeme za přání a za pochvalu :).

 38. Radka Feglarová napsal:

  Krásný pozdrav ze Všenor a pusu posílám dvojčatům Feglarovým Renoušek oddíl 4, Renatka oddíl 3, nejstarší Tomáš Beránek oddíl 12 o pusy od mámy už nestojí, tak ho jen zdravím. Děkuji za skvělou přípravu, super rychlé odbavení 3 táborníků, přeji Vám všem krásné počasí, pevné nervy a skvělou zábavu.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den. Děkujeme za pochvalu :). Jak už jsme psali v jiných reakcích, informace a pozdravy dětem ze sociálních sítí či z TamTamu nepředáváme. Preferujeme klasickou poštu, kterou si děti rády schovají pod polštář :). Nezapomeňte dětem napsat, děti jsou po poště lačné již teď :).

 39. Irena Matějů napsal:

  Moc vás zdravím a chtěla bych vám touto cestou velmi poděkovat za skvělou přípravu tábora, zajímavou a poutavou náplň pro děti a z našeho pohledu rodičů za fotodokumentaci táborového dění a podrobné, vtipné a výstižné zpravodajství :-).
  Držíme palce, ať vám vyjde počasí a vůbec všechno…

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den. Mockrát děkujeme za podporu a pochvalu. Dnes v průběhu dne již začneme dávat fotografie na web i na FB. Tak uvidíme, snad jste nás nechválili předčasně :).

   1. Irena Matějů napsal:

    :-) určitě nepřechválili :-) a ještě jednou velké díky. Přejeme i pevné nervy :-)

 40. Amálka Křiváková napsal:

  Ahoj Amálko, posíláme ti první pozdrav z domova. Povedlo se vše tak, jak bylo domluveno a jsi s Lili? Doufám, že se vyřešil i ten telefon. Budeme držet palce, ať vyjde i počasí a budeme se těšit na fotky. Máme tě moc rádi.
  Pa maminka a tatínek

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, tato webová stránka není určena pro komunikaci s dětmi. Náš turnus neprovozuje sběrnou emailovou schránku a netlumočíme dětem sdělení zasílaná na tamtam. Dětem, prosíme, napište pohled či dopis. Nic nepotěší táborníka tolik, jako pestrá sbírka veselých pohledů s rukopisem maminky a tatínka :). Děkujeme za pochopení.

 41. Petr Volevecký napsal:

  Dobrý den,
  na druhém turnuse takové fotografie nemáme. Můžeme však doporučit dokumentární sérii k výročí 60. let od vzniku tábora, viz youtube a zadejte vyhledávat např. Jankov 60 (bohužel, na toto místo nelze vložit odkaz přímo na youtube…).

 42. František napsal:

  Dobrý den, je možno někde shlédnout fota tábora z let cc l962- cc 1966 a déle , kdy jsem jezdil rok co rok/asi 10 x/ na tábor Jankov. Ted je to dle fotek tam nádherné, ale předním jsme si také užili i koupání v rybníku za lesem. Děkuji za informaci.

  1. Přéca napsal:

   Dobrý den,
   konečně jsem se dostal k tomu, abych si pečlivě přečetl komentáře v „tamtamu“ a ten Váš mě velmi zaujal. Jako dlouholetý člen a „hlavas“ 2. turnusu se společně se svým týmem spolupracovníků snažím prostřednictvím kronik, fotografií či videosnímků dokumentovat „jankovský táborový život“. Máme celkem dobře zadokumentované období za dobu našeho působení na táboře, tj. od r. 1996 do současné doby, ale velmi bychom uvítali nějaké dokumenty či fotografie z dob dávno minulých. Pokud byste byl ochoten nám kopie těchto dokumentů poskytnout budeme velmi rádi. Fotografie z dob Vašeho pobytu na táboře, tedy z let 1962 až 1966 bohužel nemáme k dispozici. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat (nejlépe telefonicky).
   Krásné léto.
   současný „Hlavas“

 43. Lada napsal:

  Včera jsme se vrátily s holkama po týdnu z Krkonoš. Nebylo dne, kdy jsem slovo „tábor“ neslyšela skloňovat ve všech pádech :-)
  Nadšené, nabité zážitky.. i letos patří velké DÍKY všem, kdo se na chodu tábora podíleli!!

 44. Petr Volevecký napsal:

  Dobrý den. Pokud je oblečení podepsané, dal by se jistě dohledat kontakt na rodiče dětí. Pokud podepsané není, je možné vyvěsit fotky na našem FB profilu, třeba si své svršky některý z kamarádů pozná :).

 45. Jana Sladká napsal:

  Moc hezky jste to připravili. Synovi se tam moc líbilo, letos byl na táboře po páté.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Moc děkujeme :)

 46. Petra Ševčíková napsal:

  V kufru jsme našli pár kousků oděvu co nám nepatří!Co s tím?10.oddíl kluci

 47. Irena Vychopeňová napsal:

  Děti sice tento rok odjely trochu dřív, ale nadšení ohromné, nemluví se u nás o ničem jiném a moc se těší na příští rok. Děkuji Vám všem za krásné zážitky!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Moc děkujeme!

 48. Libor Grepl napsal:

  Holky se mi vratily obrovsky nadsene. Uz ted chteji jet znova. Dekuji vam vsem za to, co jste pro ty deti udelali. Jste skveli, uzasni!!!

  1. Petr Volevecký napsal:

   To my děkujeme :).

 49. Jitka Jansová napsal:

  Moc krásný videa, fotky a hlavně – obrovské štěstí vidět takhle šťastné a usměvavé děti!Velké díky všem, co se podíleli na organizaci a fungování tábora- přála bych všem dětem, aby měly takhle krásné prázdniny!Tímto zdravím moje zlatý holky Jansovic!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Díky!

 50. Eva Suchá napsal:

  Moc vás chválím za nádherné fotky, které sem po celou dobu tábora přidáváte. Je to krásná vzpomínka i na roky předešlé. Palec nahoru Vám všem, kdo se na přípravách tábora podílíte. Přeji i nadále krásné počasí a zdraví vám všem.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, děkujeme za pochvalu. A počasí máme super – dneska dokonce pršelo. Po těch vedrech učiněný balzám! :D

 51. Jaroslav Mikulík napsal:

  Bohatýrská Statečná srdce,
  na Váš úžasný tábor jezdí naše vnučky a s velkým nadšením sledujeme, jak úžasný pobyt vymýšlíte a realizujete pro pražské děti.
  Smekáme klobouk a přejeme Vám organizátorům nevysychající studnici nápadů a dětem nezapomenutelné zážitky. Vnučka Barunka nám napsala, že se „má výborně a mrzí ji, že čas na táboře letí jako voda.“ S úctou a díky Jaroslav a Jana Mikulíkovi z Uherského Hradiště

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den. Děkujeme za pochvalu. Ano, čas je tu neúprosný, pádí stále kupředu a na nikoho nečeká…

 52. M a P. Martinkovi napsal:

  Dobrý den,
  II. turnus je ve své druhé polovině a už teď bychom vám chtěli poděkovat za vše, co pro všechny děti děláte. Opět skvělý program, organizace, péče atd. I když na táboře nejsme, každý den s vámi prožíváme a to prostřednictvím denních aktualit, zveřejněných fotek a videa.
  Ještě jednou velké díky

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu :). Chystáme aktuálně porci videí, které bychom v následujících dnech dali na web. Materiálu již máme dost, teď ho jen sestříhat :).

 53. Petr Volevecký napsal:

  Dobrý den,
  moc děkujeme za pochvalu. I my se už těšíme. Přípravy jsou v plném proudu :).

 54. Táňa napsal:

  Díky za skvělý tábor pro děti v roce 2017. Právě vyplňuji přihlášky na letošní prázdniny a kluci se už moc těší. Z loňského tábora byli nadšení a drží je to ještě teď a už od ledna mě uhánějí, abych je nezapomněla přihlásit. Děkuji Vám všem za skvělou organizaci a fotky z tábora pro nás rodiče. Ps a pak že to bez netu nejde :-D

 55. Maminka Dana S. napsal:

  Opožděně, ale přece – úžasné fotky, úžasný příběh, úžasné úplně vše co jste schopni za rok pro naše děti připravit!! Veliké díky celému realizačnímu týmu II. turnusu! Naše holky už se těší na další léto :)

 56. Jitka B. (Ústí nad Labem) napsal:

  Po týdnu zdravíme všechny vedoucí i nevedoucí čaroděje a mágy. Velikánské díky za vše, co jste s táborníky (s)páchali a klobouk dolů před nápaditostí a vypracovaností celé JAMU …
  Jste prostě nejlepší a náš Dominik už se zas těší na další léto!!!

 57. Anonym napsal:

  Ahoj zdravím Marťu z 11. oddílu.

 58. Lada napsal:

  Posílám velký dík všem jankovským mágům napříč celou hyerarchií.. podařilo se vám nejen připravit a zrealizovat úžasný program pro naše děti.. ale hlavně se vám podařilo dostat jim do jejich srdíček a vyladit ty nejjemnější strunky.. ukázali jste jim, jak se dá lehce a moudře žít i bez chytrých telefonů a You Tube.. což mi jako rodiči, který svádí v tomto ohledu každodenní (marné) boje, dává víru, že ještě není vše ztraceno :-)
  Díky i za každodenní detailní zpravodajství a za fotky, nad kterými jsem občas zamáčkla slzu.. (jako správný vysloužilý Jankovák).
  Přeji celému magickému týmu krásné zasloužené prázdniny, a co nejrychlejší znovuzískání energie, potřebné do příštího školního roku, na který se obě mé děti už teď těší!!! :-)

 59. Maminka Báry a Robina napsal:

  Ahoj,

  Vám všem Jankovákům, velikánský dík za perfektně odvedenou práci. Děti včera nepřestali mluvit ani po usnutí :o). Jste opravdu skvělí a my těžko slovy vyjádříme vděčnost. Už těd se těší na příští rok.

  Ještě jednou ze srdce děkuji vedoucím mojich dětí (2 a 5), ale i všem ostatním z vedení tábora, zdravotníkům, kuchařskému teamu, uklízečkám, údržbářům a prostě všem kdo má s průběhem tábora co do činění.

  Jitka L.

  1. Tým 2. turnusu napsal:

   Děkujeme!

 60. babi a děda Káji a Dendy napsal:

  Děkujeme moc vedení tábora a všem se zajištěním tábora 2. turnusu za hezký a užitečný čas pro děti – pro naše vnučky. Mají na táboře pěkný program, my máme promptně pěkné fotky, videa a doprovodné slovo.
  Přejeme příjemný čas všem.

 61. Dana Lišková, Posázavský Pacifik napsal:

  Včera jsme měli opět po roce možnost odvézt stovku menších i větších táborníků na výlet naším zvláštním motorovým vlakem z Votic do Chýnova a zpět. Přes úmorné vedro a technickou závadu zabezpečovacího zařízení na trati při zpáteční cestě, všichni skvělí a kamarádští táborníci i jejich obětaví a zodpovědní vedoucí jízdu vlakem zvládli na jedničku, užili si příležitost cestovat „svým vlastním“ vlakem naprosto bez nejmenších problémů, odmlouvání, hašteření a mrzutostí, všichni si cestu s čepovanou kofolou a drobnými sladkostmi vychutnali opravdu beze zbytku. Pro četu našeho vlaku jsou jízdy s tak pohodovými cestujícími skutečným balzámem na duši, právě pro tyhle jízdy Posázavský Pacifik funguje a dál překonává všechny legislativní i finanční překážky…
  Kdykoliv a kamkoliv s velkým potěšením znovu budeme vozit Jankovské táborníky naším vlakem!

  1. Tým 2. turnusu napsal:

   Moc děkujeme za pochvalná slova. Je nám ctí jezdit po naší krásné zemi právě s vaším Pacifikem. Těšíme se na příště!

 62. babi a děda Káji a Dendy napsal:

  Babi a děda Káji a Dendy v modrých tričkách – oba chemici. Tak koukáme
  s potěšením na ty pokusy…To je nápad.
  Přejeme hezký a příjemný čas.

 63. Vedoucí 3. turnusu napsal:

  Zdravíme celý 2. turnus a pořádně užívejte, už za chvíli Vás střídáme :-)

  1. Tým 2. turnusu napsal:

   Ahoj třeťáci, budete to tady mít nachystaný :)

 64. Pavel a Lenka Zhébalovi napsal:

  Ahoj táborníci, každý den netrpělivě čekáme na další nové fotky. Podle nich soudíme, že zažíváte spousty dobrodružství a legrace. Jen tak dále. Mějte se hezky a pozdravujte Šárku a Šimona Zhébalovy a Hanu Gwoźdiewiczovou.

 65. Daniela S. napsal:

  Poctivě nahlašuji, že jsem dočista očarovala pohled pro Julianu Sunardi (který k vám doputuje asi ve středu nebo ve čtvrtek) a to tak důkladně, že místo sedmý oddíl je na něm oddíl devátý. Předem se omlouvám za zmatky.
  Kouzlům zdar!

 66. Kateřina Raucikova napsal:

  No ja nevim jak vy ale ja mam novou značku
  Koštěte:VYSAVAČ 007

 67. Marťa napsal:

  Milí táborníci, doufám, že už máte naleštěné svoje Zametáky, Komety, Nimbusy a vybraní z vás Kulové blesky :-) Věřte, že už se na vás moc těšíme a pilně připravujeme skvělý program!

 68. Lisa a Sára napsal:

  Uz se moc tesime! Jedeme uz po osme.

 69. Maruš Slámníček napsal:

  diky ze jste vybrali tohle tema. Splnil se mi zivotni sen! :)

 70. František Gerát napsal:

  Na Jankově se mi strašně líbilo a moc mi chybí. Doufám, že se tam jednou znovu podívám :)

 71. LUKAS HRUBES napsal:

  us je to dlouho co sem tam byl mose my to libylo a at my napise aneta z 11 TURNUSU$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ luky z 6 odilu

 72. Kryštof Bureš napsal:

  Skvělé už se na vás těším příští rok :)

 73. Jan Sladký napsal:

  Moc se mi na táboře líbilo. Příští rok pojedu zase. Už se těším.

 74. Aneta Plachá napsal:

  Letošní tábor se mi moc líbil!
  Lépe propracované to snad už být ani nemohlo, Martin Lišák i ostatní vedoucí si na tom dali moc práce a bylo to moc krásný. :) <3

 75. Babička Jansová napsal:

  Velké díky Vám všem!!Každou chvíli čekám vnučky a už se nemůžu dočkat, až budou vyprávět.Myslím, že letos to nemělo chybu!

 76. Martina Endrstová napsal:

  Letos to bylo fakt úžasné!! Jak oddíl tak i vedoucí byli nejlepší!!! :) :*

 77. Jitka a Luděk B. napsal:

  Velký pozdrav z Ústí nad Labem a obři díky za vše, co pro táborniky delate! Jste bezkonkurenční:-). Náš Dominik jel na svuj první tábor a domu se vratil naprosto nadšený, jsme vám opravdu vděčni.
  Krasny a pohodovy zbytek leta celemu jankovskemu stabu a alespoň část takových zážitků jako si děti přivezly z Tajuplného ostrova!

 78. Miriam a Pavel Bielikovi napsal:

  Ufff, úplně nám běhu mráz po zádech. Obdivujeme autentičnost, vypiplanost organizátorů a odvahu, odhodlanost zejména těch nejmladších táborníků. Škoda že mi není o 30 let méně, hned bych jel. Třeba se ale přání splní, tajuplný ostrov a červí díry umí divy. Dejte si všichni dvojtýho pašáka.

 79. Vlaďka napsal:

  Dobrý den, chci Vám všem moc a moc poděkovat za úžasnou práci, kterou odvádíte. Dcerka je letos na Jankově podruhé. Loňský tábor byl skvělý, ale podle fotek a videí letošní tábor je absolutní pecka a je neuvěřitelné co jste dokázali. Moc si toho vážím a děkuji. Jste nejlepší a úžasní. Ať se Vám všem daří, krásný zbytek léta :)

 80. Jolana Sekaninová napsal:

  Prosím Vás, v kolik hodin je zítra návrat do Prahy ? Moc děkuji za info. S pozdravem a s díky maminka Šárky :-)

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   platí čas z pokynů pro rodiče, tedy mezi 15. a 16. hodinou. Vše samozřejmě závisí na aktuální dopravní situaci.

 81. Babička a děda z Přerova napsal:

  Také bychom Vám chtěli poděkovat za úžasný tábor. Dle fotek se dětem líbí a nám dospělým z civilizace nezbývá jen tiše závidět, neboť tábor připravovali lidé, kteří umí rozdávat radost jiným a za to jim patří velký „dík“.
  Naše vnoučata – trosečníci jsou na takové akci poprvé a myslíme si, že budou mít na co vzpomínat a také se určitě něco naučí.
  Denně se těšíme na zprávy, fotky a videa. Ještě jednou děkujeme za vše co pro všechny děti nejen pro ty naše děláte.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   zdravíme do Přerova z tajuplného ostrova. Pokud deník pana Briggse nelže, brzy se s vnoučaty uvidíte :).

 82. M+P Martinkovi napsal:

  Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za skvěle naplánovaný tábor, který je propracovaný do sebemenšího detailu a dle korespondence je znát, že se opravdu líbí a to je hlavní. Fandíme Vám, každý den se těšíme na nové zprávy, fotky a videa. Ještě jednou děkujeme za vše co pro děti děláte.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   vaše chvála nás velmi těší a inspiruje do další práce :).

 83. možnátrochuprecitlivelamaminka napsal:

  Dobrý den,váš tábor mi dle všech fotek a videí připadá super i dle korespondence dcerky, se jí moc líbí. Avšak trochu mě zarazily poslední dny,kdy resite zelený sliz,vajíčka za chatkama a v chatkách… Představa,že je mi 7 věřím na Mikuláše, Ježíška a tohle beru prostě vážně, věřím že něco možná hodně nebezpečneho se plouží někde kolem, je fakt děsivý…. Některé děti se dokáží pritulit k vedoucímu, ale jiné-coz je myslím případ dcerky, se bojí vnitřně a nedají to znát…. Doufám,že víte,co děláte, opravdu mám trochu starost.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   nebojte se, video je mnohem dramatičtější, než celá epizodka ve skutečnosti byla :). Děti jsou v pořádku, žádná újma nenastala :).

 84. Lada a Petr, rodiče jedné cácorky napsal:

  Zdravíme táborníky ;-)
  Každý den sledujeme dění v táboře, tiše závidíme dětem a zároveň jim to všem moc přejeme, protože takové zážitky jsou snem každého dítěte.
  Chceme moc všem poděkovat a vyjádřit obdiv. Co je totiž větší pochvalou, než když ze schránky vyndáte rozjásaný
  „koresponďák“ a na něm: “ JE TO TU BOŽÍ!“

  Takže jedno veliké rodičovské DÍKY ;-)

  1. II. turnus napsal:

   Pěkný den,
   ano, JE TO TU BOŽÍ! I díky prima dětem :).

 85. Jana a Daniel Sladkých, maminka a tatínek napsal:

  Moc hezky jste pro děti připravili program. Jste prostě super. Všechny Vás zdravíme.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za slova chvály. A také zdravíme do civilizace :).

 86. Tereza napsal:

  Dobrý den všem,
  vzhledem k tomu, že musíme syna odvézt z tábora dříve (v sobotu) a nahlásili jsme to při příjezdu, prosím o zprávu, kdy je nejvhodnější doba? V kolik bychom měli přijet? Děkuji.
  A samozřejmě i já se chci přidat k pochvalným vzkazům, jste všichni naprosto skvělí a originální!

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   nejlepší je doba jídla, to jsou děti v táboře a nemusíte čekat na jejich návrat z programu. Doporučujeme proto čas mezi 12:00 až 14:30 (oběd až konec poledního klidu), popřípadě po 18. hodině. Jen dejte vědět, v kolik hodin skutečně přijdete, aby byl váš táborník připraven.

 87. Babička Jansová napsal:

  Prosím moc,jestli byste nevyřídili Lucce Jansové ze 7. oddílu a Štěpánce z 11. oddílu, že se jim včera ve 22.40 narodil dlouho očekávaný bratránek Tomášek-vážil 3kg 95. Moc děkuji-holky už čekají. Jinak Vám děkuji za fotečky a zprávy- jste fakt dobří.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   samozřejmě, takovéto dobré zprávy vždy rádi vyřídíme :).

   1. Babička Jansová napsal:

    Moc velké díky!!!!

 88. babi a děda dvou vnuček napsal:

  Chvála, chvála, chvála. Obdivujeme a děkujeme za úžasné nápady s bohatou fantazií, profesionalitu, řád, nádherné fotky a videa k vidění příští den ráno – včetně komentářů s krásnou češtinou a za usměvavé a dychtivé děti. Je vidět, co je za tím vším práce…

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den, babičko a dědečku,
   děkujeme za vaše slova chvály. Děti jsou právě na další výpravě po tajuplném ostrovu. Snad se jim i dnešní den bude líbit a přičaruje na jejich tváře úsměv.

 89. Monča napsal:

  Krásný den všem! Moc moc moc děkujeme všem. Jste úžasní a je vidět, že vše pečlivě připravujete do nejmenších detailů nejen myšlenkou ale i svou duší a srdcem. Paráda! Děti jsou nadšené a spokojené, nám rodičům zbývá než závidět a užívat si alespoň prostřednictvím fotek a videí :-). Komentáře k jednotlivým dnům se čtou jedním dechem a jsou dokonalé. :-) Díky!!!!!

  1. II. turnus napsal:

   Pěkný den, Moniko,
   děkujeme. Máme duši dítěte, tábor v srdci a mozek na to, aby to neskončilo jedním velkým průšvihem :).

 90. Jitka napsal:

  Ahoj prosím i když už jsme zaznám z letu viděli 100x na mobilu a v tabletu. Jak ho najdu na YouTube? A díky moc za Vaši práci od namořníčků přes technický team, kosmetičky podlahových krytin,gastro managerký až po kapitány prostě všichni úžasní.Díky

  1. RM napsal:

   klikněte na odkaz nebo jej zkopírujte a vložte do adresního řádku :-)

   https://www.youtube.com/watch?v=nS-mDWTVtZw

  2. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   z technických a právních důvodů nelze videa na youtube spravovat ve veřejném profilu (jsme trochu „na hraně“ s mezinárodní právní úpravou v oblasti autorského práva co se týká použité hudby v našich videích…). Proto doporučujeme sledovat naše videa z prostředí našich webových stránek.

 91. Filip napsal:

  Klobouk dolů před kameramanem! A velký obdiv celému týmu!!! Každý rok si říkám, že lepší to být ani nemůže, vy dokážete že může! Dííííky za naše děti. Rodič Filip

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den, Filipe,
   děkujeme, snažíme se :).

   1. Filip napsal:

    Že se snažíte je všem jasný, ale ani si nedovedu představit, čím překvapíte příští rok. Ale jak vás všechny znám, dáte do toho všechno. Díky

 92. Katka napsal:

  Zdravím všechny, mám drobný dotaz můžu si někde stáhnout fotky, které sem dáváte nebo budou třeba děcka dostávat CD se všema fotkama?

  1. II. turnus napsal:

   Pěkný den,
   každý táborník obdrží na konci tábora táborové DVD, kde bude fotek více než dost :). Fotky na našem webu jsou jen takové okénko do táborového života :).

   1. Věra napsal:

    Dobrý den,
    dostanou CD i děti, které odjíždí dříve (syn odjíždí v neděli 7.8. odpoledne)?
    Jinak moc děkuji za syna – fotky i videa jsou super!!!
    Všechny Vám zdravíme

    1. II. turnus napsal:

     Dobrý den,
     ano, DVD dáváme dětem taky, aby si je byly schopné zabalit na cestu domů do svých zavazadel. Předpokládáme, že je budeme dávat právě v tu neděli. Není samozřejmě problém DVD doručit následně :).

   2. Katka napsal:

    Děkuji, tak to je super :-) jste úžasní :-)

 93. Tom napsal:

  Po shlédnutí posledních minut letu OK 25703 musím ohodnotit profesionalitu obou pilotů a celého palubního personálu, včetně posádky U.S.S. Cyclops. Jste neskuteční! Takhle připravený program je snem každého táborníka a věřím, že i rodiče dítek by hned s chutí ztroskotali na Tajuplném ostrově. Palubním technikům patří za perfektně zpracovanou postprodukci obzvlášť poděkování.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den, Tome,
   díky za pochvalu. Snad nám piloti a personál nezpychnou :).

 94. Katka napsal:

  Zdravím všechny táborníky v Jankově. Mám u Vás na táboře své dva syny. Každý den čtu a docela i závidím, tak úžasný program. Opravdu klobouk dolů, jsem moc nadšená a věřím, že i všechny děti. Zároveň smekám před všemi, kteří se podíleli na přípravě celého tábora a hlavně programu. Mějte se krásně :-)

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den, Kateřino,
   ono nás to prostě baví :).

   1. Katka napsal:

    Je vidět, že Vás to moc baví a užíváte si to :-) Video z letu naprosto parádně, vymakané do každého detailu…:-)

  2. II. turnus napsal:

   Dobrý den, Katko,
   pozdravy vyřízeny :). Dneska je další etapa CETEHu, tak držte klukům palce, ať se jim daří :).

 95. taťka šťoura napsal:

  Tak nevím jestli je vezmou na palubu, když mají letenky z Jankova na Long Island a na QR kódu je let Zurich – Puna Cana :-)
  Ale jsou to fakt dobrý nápady, a moc pěkný suvenýry pro děcka.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den Šťouro,
   už jsme domluveni s Delta Airlines, že na příští táborovou hru nám vyrobí nejen originální letenky, ale prý seženou i to letadlo :)

 96. babička bludička napsal:

  Moc vás chválím za nádherné video a fotky, které budou po celou dobu táboru. Je to krásná vzpomínka i na roky předešlé. Přeji krásné počasí a zdraví vám všem…

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   moc děkujeme :).

 97. citrondedek napsal:

  Fotečky a video SUPER….jen tak dál!!!
  Ať VÁM VYCHÁZÍ POČASÍ:-)

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den,
   počasí je prevít, včera nám narušilo zahájení CETEHu. Takže dnes snad „na ostro“ a bez deště :).

 98. Romana napsal:

  Dobrý den,

  na jakou emailovou adresu je možné psát dětem zprávy? Děkuji

  1. Petra napsal:

   Dobrý den,
   asi „nová“ maminka :-)

   Dětem je možné psát pouze ruční dopisy a pohledy poslané poštou :-) a to je na tomto táboře další ze SUPER věcí!!!!

  2. II. turnus napsal:

   Dobrý den, Romano,
   z mnoha důvodů skutečně prosíme o komunikaci s dětmi zejména prostřednictvím pohledů a dopisů.
   Děkujeme :)

 99. Máňa napsal:

  Přeji Vám všem krásné počasí, hodné táborníky, žádné úrazy, ale hlavně pohodu a hodně zážitků. Užijte si to!

 100. Bručoun napsal:

  Takže dnes odlet. Věřím, že tři týdny v Sagasovém moři s JanCanaria budou úžasné. Jen se trochu obávám toho letu. Dnes letadla padají z oblohy, jako by je někdo sestřeloval nebo ufouni kradli. Na druhou stranu Jankoflot je stará solidní firma a dvoumotorový Boeing 737 je celkem spolehlivý.
  Takže báječné prázdniny, krásné počasí, spoustu zábavy a nových zážitků.

  1. II. turnus napsal:

   Dobrý den, Bručoune :),
   piloti jsou vyškolení profesionálové, palubní posádka skvělá a servis prvotřídní, mělo by to dopadnout :). Tedy nikoliv na zem :).

 101. Juliana a Viktorie S. napsal:

  Po roce se na vás všechny moc těšíme! Byli jste senzační. Zdravíme všechny kamarády a kamarádky, vedoucí a celý tým. Hurá za dalším dobrodružstvím…

  Viktorie (loňský 1. oddíl) a Juliana (loňský 5. oddíl)

 102. Barbora Mikulíková napsal:

  Moje sestra sem jede poprvé , já se osobně taky těším. Moc se na tábor těšíme . :-)

 103. Milan napsal:

  Ahoj, chci se zeptat jestli bude opět seznam vedoucích i s fotkami? :)

 104. Maruš Mandíková :) napsal:

  Už se moc těšim!!!!!!!!!
  Jankov je nejlepší tábor na světě :D
  P.S. jede Lucka která byla v roce 2014 v rodině Delgádových letos na tábor?? ;)

  1. Petr napsal:

   Ahoj,
   i my se těšíme. Ohledně tvého dotazu – ještě nemáme seznamy přihlášených táborníků, ten budeme mít až v létě.

 105. pacička napsal:

  Úžasná upoutávka na CTH!!!

  1. Petr napsal:

   Děkujeme :). Aplaus patří Lišákovi.

 106. Elča napsal:

  Kdy bude zveřejněno jaky bude další ceteh?? :-D :-D :-D

  1. Pavel Š. napsal:

   Milá Elčo, nemusíš mít obavy, už brzy :) A jako vždy je se na co těšit…

 107. matka napsal:

  Naše dítko jelo dříve domů kvůli nemoci.Byly mu domů poslány zapomenuté věci,mezi nimi modrý penál s brontosaurem DINO,korespondenční lístky uvnitř s adresou Skorkovských 1999,Benešov,,,mám ho tam poslat,nebo jinam?pište na matrom@seznam.cz

 108. Romana napsal:

  Dobrý den,
  dítko bylo v 1. oddíle, našli jsme v kufru dvoje dvojdílné plavky, modré a červené. A naopak postrádáme velký červený ručník. Kontakt roma-t@volny.cz. Děkuji

 109. Martin Frič napsal:

  Dobrý den, moc prosíme případného nálezce modrého spacáku zn. BOBO, podepsaného Frič, který jsme nenašli v hromadě zavazadel u náklaďáku. Patří našemu synovi Tomášovi Fričovi, 10. oddíl.
  Případné info na mail mf2@volny.cz, či tel: 777 197 363.
  Moc děkujeme.

 110. barča napsal:

  Nejlepší tábor na světě

 111. Daniela S. napsal:

  Byť se naši táboroví vedoucí a zdravotníci v prevenci snažili seč mohli (a za to jim moc děkuji), vše uhlídat nestihli. Stačí trocha plyše v autobusu atd. Apeluji na vás, maminky a tatínkové: prohlédněte radši dětem hlavičky. Má dcera Viki (1. oddíl) si dovezla 1 živou veš, všimla jsem si jí náhodou díky lehce začervenalému krku v zátylku…v hlavě nic vidět nebylo a nic jí nesvědilo. Hnidy neměla. Závěrečnou táborovou kontrolou prošla. Její starší sestra Juliana (5. oddíl) žádné nenadálé hosty naštěstí nedovezla.. Nicméně vedoucí pátého oddílu, mi u jejího předání sdělily, že tam měly tři holčičky vši, ale byly prý mrtvé.

  Jinak ještě jednou díky za vše. Holky byly z tábora nadšené.

  1. Martina H. napsal:

   Reaguji na Vaši zprávu jako vedoucí 1. oddílu. Hlavičky jsme dětem prohlíželi mockrát, vlásky jsme svědomitě vyčesávali a vystříkávali vhodnými přípravky. (Vaše Viktorka nicméně patří k těm dětem, kterým se tyto problémy po celou dobu tábora vyhýbaly.)Pokud se nám přesto nepodařilo vešky uhlídat, nerada bych, aby toto vrhalo na náš tým špatné světlo. Doufám, že i přesto se oběma Vašim děvčatům na táboře líbilo a za rok se k nám zase vrátí :-)
   Přeji hezký den, Martina Hladová

   1. Daniela S. napsal:

    Díky, holkám se na táboře líbilo.

  2. Míša J. napsal:

   Dobrý den, reaguji jako druhý člen týmu z 1. oddílu. Omlouvám se, že jsem Vám informaci o veškách neřekla, snažila jsem se upozornit každého z rodičů, aby jste prohlédli vlásky, ale při předávání byl takový frmol, že jsem u vás zřejmě zapomněla. Hezký den, M.

 112. Martinkovi napsal:

  Už zaznělo mnoho děkování a pochval za skvěle zvládnutý tábor, a tak se připojujeme i my. Děkujeme za skvělý nápad, děkujeme za skvělou organizaci, děkujeme za spokojené děti, děkujeme za skvělé vzpomínky, které v naší dceři zůstaly, děkujeme za krásné fotky a videa, děkujeme za skvělé vyprávění, které jsme včera od odpoledne až do večera vyslechli, děkujeme za ……. prostě děkujeme a smekáme.

 113. Petra Sevcikova napsal:

  Chtěla bych tou to cestou oznamit že jsme nalezli v zavazadlech Matěje Ševčíka 2odd.krémového medvídka Coccolino a svitilnu černou Emos,Honzík Ševčík 6.odd měl u sebe kimono Pavla Růžičky.Po domluvě předame.P

  1. Monika R. napsal:

   Dobrý den paní Ševčíková,
   moc děkuji za zprávu o kimonu. Pája byl včera moc smutný, když ho v kufru nenašel. Můj mail je monika_ruzickova@centrum.cz Určitě se domluvíme, jak si kimono předáme. :-)
   Děkuji

  2. Hana K. napsal:

   Dobrý den paní Ševčíková,
   svítilna Emos i medvídek je toho našeho prďoly Dana, včera proběhl brekot, to bude rád, že jsou baterka i medvídek na světě. Email ohledně možné domluvy předání: kojak.h@seznam.cz
   Děkuji, Kojanová.

 114. Petr a Lada napsal:

  Moc a moc chceme poděkovat všem co se podíleli na organizaci i realizaci tábora. Naše „ještěrka“ byla poprvé na táboře a poprvé takhle sama a přijela nadšená. Plná dojmů a krásného dětského nadšení a za to Vám všem patří DÍK.

 115. Hana K. napsal:

  Děkujeme všem, kteří se podíleli na skvělém průběhu tábora. Náš syn jel poprvé a už se nemúže dočkat dalšího tábora :-) Ještě bych měla dotaz, zda neplánujete fotogalerii věcí, které vám zbyli a u kteých se nenašel majitel. U nás v kufru přibyly kraťasy a dvoje slipy, pokud někdo bude hledat, fotky jsou na na stránkách 2.turnusu na FCB.

 116. Alena K. napsal:

  Veliké díky všem, kteří se podíleli na přípravě i průběhu tábora .

 117. J.Sladká napsal:

  Děkujeme všem vedoucím za pěknou přípravu tábora a starost o děti. Děkujeme také zdravotnicím za péči o nemocné děti. Je to super tábor. Náš syn se už těší na příští tábor. Jste skvělí.Mějte se krásně. Ještě jednou děkujeme. Jana a Daniel Sladkých

  1. Petr Volevecký napsal:

   Děkujeme :)

 118. Monika R. napsal:

  Krásný pozdrav všem Jankovákům! V první řadě bych se chtěla připojit a moc poděkovat za úžasnou přípravu a průběh celého tábora! Jste báječní a je vidět, že tábor je připravován i srdcem. :-)
  Mám ještě jednu velikou prosbu. Momentálně mám doma smutného samuraje, protože jsme v kufru nenašli tričko (kimono)z CETEHu. Je z klanu Yoshida a jmenuje se Pája (6. oddíl). Moc vás prosím, najdete-li ho ozvěte se. Děkuji!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   rozšíříme zprávu mezi OV, zda se takové triko nenašlo. V tuto chvíli informaci o tom, že by se někde takové tričko objevilo, nemáme…

 119. Johana napsal:

  Mnohé velké díky všem vedoucím tábora za starost o tak velké množství dětí a úžasný program, který jim byl připavován.
  I děti spokojeně užívali v dětském kolektivu. Rovněž děkujeme za denní čerstvé zprávičky a obrázky na které jsme netrpělivě čekali. Váš tábor bude
  všem doporučovat a rádi se bude k vám vracet.
  Malililinkou poznámku bych však měla,
  poslední 3 dny byly od vás trošku slabší na fotky, jistě jste měli další
  starosti, práci a pak v tom horku…
  Jistě by rodiče rádi nakoukli jak si je
  jich děti dovedou uklidit, zabalit, jaké bylo koupání v bazénu…
  Ještě jednou tisíceré díky za vše krásné a za vzpomínky, které dětem zůstanou. Nashlednaou příště.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   v posledních dnech tábora kulminuje naše aktivita jak u dětí, tak v týlu. Nafotit, vybrat a umístit foto je práce pro jednoho člověka na několik hodin, a ty prostě nemáme… :)

 120. Jitka Jansová napsal:

  Video nádherný!!!!!!Díky!!!!!

 121. Daniela S. napsal:

  Připojuji se s díky. Jste báječní!

 122. Petra napsal:

  Teď jsem dokoukala na poslední video. Obrovský dík Vám všem za ty usměvavé tváře dětí! Ty moje už zítra budou vyprávět zážitky a těšit se na další rok! Zvládli jste to opět skvěle, hodně štěstí a děkuju!!!!

 123. Jitka Jansová napsal:

  Děkuji vše, kdo se podíleli na provozu 2. běhu. Velké díky za spokojené děti- za rok se určitě vrátí!Šťastný návrat domů.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   spokojené děti jsou naší nejvyšší odměnou a důvodem, proč tábor připravujeme. Děkujeme z slova chvály a těšíme se na příští rok!

 124. Vlaďka napsal:

  Dobrý den, dcerka jela letos poprvé a vypadá moc spokojeně :)Připojuji se k velkému poděkování všem, kdo se na organizaci tábora podíleli. Jste skvělí a moc si vážím péče, kterou dětem věnujete. Mějte se krásně a dětem přeji, aby měly to štěstí a takovýchto krásných zážitků měly v životě co nejvíce, protože je to dnes vzácné. Fandím Vám.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   máme všichni moc velkou radost z vaší chvály. Děkujeme za ní!

 125. Kateřina Chalupná napsal:

  Každý den sleduje fotky a děni v táboře a hledám obličej, který by mi prozradil, ze 20 dni je dlouhä doba pro dítě, které jelo poprvé.
  Obrovská pochvala patří všem dospělakům za krásný program, Je videt, jak pilně se vedoucí na těchto určitě naročních 20 dni připravili a spokojené a šťastné tváře dětí jim to snad vraceji. Chtěli jsme si z důvodu horka vyzvednout našeho bojovníka v sobotu ráno, ale nechce prijit ani o hodinu a chce přijet autobusem s ostatními.
  Těším se na vyprávění a zážitky.
  Moc Vam všem děkuji KCh

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu, zachovejte nám přízeň.

   1. Pavel Bielik napsal:

    Ahoj Petře, musím se připojit, že jsme se také koukali a zkoumali tvář nejen našeho Malého Dráčete, ale i ostatních malých bojovníků, který prozradí lítost a touhu jet domů. Nikde nic :-)) Nedali jste jim možnost a připravili jste jim každý den zážitky, na které nezapomenou (obzvláště ti, co jeli poprové). Velké díky moc všem senseiům. Už se těším, až mi bude naše maiko zítra celý večer vyprávět…

 126. Dana z Posázavského Pacifiku napsal:

  Jménem čety výletního vlaku moc děkuji za slova chvály i za to, že jste pro svůj táborový výlet na Šternberk využili nabídky Posázavského Pacifiku. Bezchybná organizace ze strany oddílových vedoucích a skvělé chování dětí,naprostá pohoda a bezprostřední radost z krásného dne způsobily,že si výlet dokonale užili nejen děti,ale i my všichni zúčastnění. Kdykoliv a velmi rádi znovu svezeme vlakem Posázavského Pacifiku všechny malé i velké Jankováky!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Zdravíme Posázavský Pacifik! To my děkujeme za spolupráci na výletu a za vaší podporu a velkorysost, bez které by se výlet uskutečnit nemohl. Je pěkné vidět a zažít, že spokojenost dětí dokáže stále spojovat ty, kteří se jí snaží dětem zajistit, a to bez ohledu na zisk či osobní prospěch. Ještě jednou díky!

 127. Ivana napsal:

  Dobrý den,sleduji činnost tábora každý den a mám tam vnuka,který je na tomto táboře již třetím rokem.Chtěla bych poděkovat všem vedoucím a lidem, který tento II.turnus připravují,jste prostě super a patří vám za to veliký dík.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   moc děkujeme za slova chvály a za podporu.

 128. Pavlína napsal:

  Dobrý den,
  dceru jsme na tábor přivezli a dle domluvy si pro ní také přijedeme, proto bych se ráda zeptala v kolik hodin máme být v sobotu na táboře ?

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   v otázce dřívějších odjezdů prosím kontaktujte přímo hlavního vedoucího Petra Přecechtěla na 777654099

 129. Petr a Lada napsal:

  Zdravíme taborníky a hrdé klany. Máme dotaz, bylo by možné opět ukázat aktuální stav CETEHU? ;-)

  1. Bručoun napsal:

   Také se připojuji. Ačkoli nejspíš další změny v bodech budou nejspíš po olympiádě.

   1. Petra napsal:

    … a po dnešním celodenním výletě :-)

    taky se těším na výsledky a hlavně na sobotu, to bude vyprávění!!!!

 130. Daniela S. napsal:

  Velké díky zdravotníkům za starostlivou péči o nemocné samuraje a gejšy.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   rádi vyřídíme vaše poděkování. Holky odvádějí neuvěřitelnou práci!

 131. Petr Volevecký napsal:

  Omlouváme se za zdržení aktualizace kroniky, ale dnes jsme všichni na janebově šíleném závodě, a tak budou fotky spíše až večer.

 132. Marek napsal:

  Včera nám přišel od našeho syna pohled. Motiv pohledu se nese v duchu CETEHu. Je to parádní detail. Jste super!!!!! Marek

  1. Petr Volevecký napsal:

   Děkujeme a jsme rádi, že se pohled líbil.

 133. Bručoun napsal:

  Dnešní páteční večer nabídne na obloze mimořádnou podívanou. Stačí vzhlédnout k měsíci. Oblohu totiž projasní takzvaný „modrý měsíc“, tedy druhý úplněk v jednom kalendářním měsíci.
  Jedná se o ojedinělý astronomický úkaz, který se opakuje přibližně jednou za dva a půl roku.
  Přestože by druhý úplněk podle astronomů ani vědců z dalších vědních oborů neměl mít na přírodu ani člověka významnější vliv, je modrý měsíc opředen řadou pověr a mýtů. Kdoví.

  Bacha na náměsíčnost a užijte si ho. :-D

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den. Náměsíčné děti byly preventivně izolovány :), nabrousili jsme dubové kůly, z kuchyně nafasovali česnek. Vytí vlkodlaků ani nálety upírů se naštěstí nekonaly. Ale úplněk to byl parádní!

   1. Jitka Jansová napsal:

    Vy myslíte na všechno- díky. Byl to opravdu krásný Měsíc.Díky za vše- jste dobří!

 134. Matoušová napsal:

  Dobrý den, dnes jsme poslali vnukovi-chlapci ze 4tého oddílu dopis a balíček, ale dozvěděli jsme se, že dnes jede předčasně domů kvůli nemoci… dejte, prosím, až přijde pošta,tyto věci Vojtovi z 12tého oddílu, je to jeho bratranec, dopis vezme domů, dobroty z balíčku sní….děkuji vám.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   balíček jsme předali. Vojta měl radost :).

 135. Fík napsal:

  Teda letos máte skělého kameramana a střihače… konečně se dá koukat i na video. Skoro na profi úrovni. Asi ví, jak to má vypadat. Díky!!!

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za slova chvály. Nám se líbí i videa z minulých let, ale Míše vaše slova rádi vyřídíme.

 136. Bručoun napsal:

  Hele, rodičové, bojovníků klanu Yamanaka, co s tí uděláme, že jsme v CETEHu poslední?
  Máte někdo nějaký nápad? Co poslat nějakou balíčkovou výživu? Nebo nějakou jinou stimulaci? Zákaz večerníčku na půl roku?
  No jestli prohrajeme budu chodit kanály.
  :-))

 137. máma R. napsal:

  Mám dotaz, zda si moderní střelné zbraně vyzkoušeli i ti menší ale neméně šikovní…určitě je netřeba podcen´ovat.
  za odpověd ´předem díky … máma R.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den, ano, a musím říci, že menší kamarádi jsou často šikovnější, než ti starší. Zřejmě ještě nemají unavené ruce od ovladačů počítačových her…

 138. Bručoun napsal:

  Velký dík nejen za zveřejněnou tabuli s CETEH, ale i tabulku s rozdělením děcek do klanů. Do teď jsem si myslel, že to kopíruje oddíly, ale ono ne. Proto jsem měl stále problém hledat na fotkách, když jsem se orientoval podle oddílových vedoucích. :-))
  Opravdu dobrá práce, týme. Za to můj klan Yamanaka by potřeboval nejspíš tvrdší výcvik nebo kompas, protože na té stezce nějak zaostává.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   již před lety se nám osvědčil systém, kdy promícháme děti z oddílů 1 – 6 mezi sebou a děti z oddílů 7 – 12 mezi sebou. Utvořené skupinky pak nazýváme různě (klany, státy, tlupy…) dle zaměření CETEHu. Nejen že je tento systém spravedlivější, ale táborníci se i lépe poznají napříč svou kategorií.
   A děkujeme za podporu!

 139. Marek napsal:

  Díky za informace, jak probíhá CETEH. Marek

 140. pavel fogl napsal:

  dobrý den, pane zastupiteli, asi 15 let jsem pracoval jako vedoucí pracovník na obecním úřadě obce s rozšířenou působností a i nyní vím, proč vámi zmiňovaná nařízení existují… jistě ne proto, aby hasiči, nemohli zkoušet hašení, jistě ne proto, aby policisté nemohli zkoušet zásahy, zajisté né proto, aby vytopení nemohli ohněm vysoušet (zkuste jim to říct v Hřensku), a jistě ne táborníci, kteří asi jako jediní, vědí a učí, co dělat s ohněm… jste-li zastupitel, přemýšlejte o tom, co vám přinese jméno vaší obce kde je nejúžasnější tábor, který trvá od roku 1929.

 141. Zastupitel obce napsal:

  Dobrý den,
  dle vašich fotografií nerespektujete aktuální platný zákaz rozdělávání ohně ve volné přírodě, viz. aktuální nařízení obce o tomto zákazu a ještě se tady chlubíte fotkami o jeho porušování. Kdo jiný by měl učit děti dodržovat platná nařízení!!!

 142. Bručoun napsal:

  Úžasný, senzační, báječný pro děti. Rozhodně. Ale proč by to nemohlo být ještě lepší. Třeba pro rodiče. Zapojit je víc prožitků na táboře. Fotky jsou úžasné. A k tomu napětí z čekání na nové fotky a následné mravenčí hledání svého dítka nebo alespoň jeho tepláků či ruky. :-))
  Cestou samurajů je celotáborová hra a rodiče ví, v jakém oddílu je jeho capart. Co průběžný stav hry (score tabule) zveřejňovat. Třeba jen fotkou, tabulkou či prostým textem. Kdekoliv, třeba grafem po straně pod Anketou. Nemyslím, že by se měla zveřejňovat každá hra na táboře a její výsledky, ale celotáborová určitě.
  Jinak všem vedoucím velká poklona za skvělou přípravu tábora, nápady, trpělivost a neskutečnou fantazii. A co se týká počasí, přeji všehochuť. Jen tak Jankov ukáže, co umí a dokáže nabídnout.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za nápad, pokusíme se to nějak vymyslet.
   Petr Volevecký

  2. Marek napsal:

   To je dobrý nápad.
   Marek

 143. babi a děda napsal:

  Dobrý den, zdravíme, moc děkujeme za nápaditý program, spoustu obětavé práce. Naše vnoučátka dvojčátka tam jsou potřetí, taky se tam těší. Je to moc fajn, že si je můžeme denně vyhledat na fotkách, vypadají spokojeně. Přejeme dobrou náladu a příjemný čas všem.

  1. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   moc děkujeme za přízeň. Dobrá nálada nás neopouští, právě naopak. Zdravíme do „civilizace“ z Jankjóta.

 144. Lada a Petr napsal:

  Zdravíme, moc chceme poděkovat všem vedoucím i všem lidičkám kolem tábora. S napětím vždy čekáme na další fotky a s dětskou radostí se předháníme kdy zahlédneme naší „ještěrku“. Do Jankova jezdil i náš starší syn a prázdniny na tomto táboře se pro něj staly nezapomenutelnými. Ještě jednou moc děkujeme.

 145. Romana napsal:

  Zdravim všechny táborniky i vedoucí. Je možno dětem psát někam maily.? Děkuji za info .

  1. Petra napsal:

   Dobrý den Romano, zřejmě jste na Jankově poprvé… Ráda a každý den své dceři na tábor posílám pohled nebo dopis nebo balíček. Děkuji hlavnímu vedoucímu, že jako osobní pozdrav dětem od rodičů maily ani žádné jiné elektronické vymoženosti nepovažuje!!!! Tak hurá do papírnictví pro hezký pohled a pište :-)

  2. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   na našem táboře žádnou sběrnou emailovou schránku nevedeme. Preferujeme „klasický“ způsob komunikace s dětmi přes dopisy a pohledy.

 146. rodič napsal:

  jen poznámka – nejste v kronice o den napřed? 4. den byl přece včera, 23.7. Pokud vám to tam dává systém, tak si založte aktualitu večer a druhý den doplňte :-) … ano, mám nějaká zkušenosti

  1. Matka napsal:

   ahoj, je to dobře, včera byl ten 4tý den…dnešek (5tý den) teprve nafotí a zítra ho tam dají..sedí to…

  2. Matka napsal:

   dnešek nemají zpracovaný, ani to nejde, po večerech a ráno to tam dají……tak proto…ahoj

  3. Petr Volevecký napsal:

   Dobrý den,
   snažíme se psát kroniku s jednodenním zpožděním, tzn. v dopoledních hodinách tvoříme zápisky a vybíráme fotografie za minulý den. Datum uvedené u zápisku v kronice je datum zobrazení příspěvku, nikoliv datum popisovaného dne. Uznáváme, že to může být trochu matoucí.

 147. J.Sladká napsal:

  Na tábor do Jankova jsem jezdila jako dítě. Je to super tábor, vždy jsem se tam moc těšila. Nyní tam již podruhé jel náš syn a také se mu tam moc líbilo.
  J.Sladká

  1. Marek napsal:

   U nás je to taky tak :-) Marek

 148. Marek napsal:

  Jankov byl a je super!!

 149. Míša napsal:

  Krásné fotky, úžasná videa !!! Moc díky, že aspoň takto s Vámi můžeme sdílet tu neopakovatelnou a nejlepší pohodovou atmosféru, která je jen na Jankově :-) JANKOV FOREVER :-)

 150. R.Matoušová napsal:

  Ahoj všem táborníkům, malým i velkým…. na tábor do Jankova jsem jezdila po celé dětství, byla jsem tam 7x, vždycky to bylo super… mám na vašem 2. turnuse vnuka a synovce, takže jsem žhavá po zprávách, co děláte, co jste zažili, projíždím fotky a vracím se do těch krásných letních dní na táboře,,, Samozřejmě přibyl bazén a hřiště, asi se chatky a chaty opravovaly, ale je to tam „stejné“ jako za nás, tj. 1971-80… Držím vám palce, krásné dny přeji, Matoušová

 151. BÁRA napsal:

  Už se nemůžu dočkat.Také už trénuju judo.

 152. Máňa napsal:

  Tak všem vám držím palce a ať vše dobře dopadne. Možná se uvidíme….

  1. rybka napsal:

   budeme se mooooc těšit:)

 153. Lišák napsal:

  Elis: nikdo se nemá k odpovědi, tak já se jí chopím. K táborům patří táborové ohně a k nim zase – naprosto neodmyslitelně – kytara. Všichni táborníci dostanou, podobně jako v loňských letech, unikátní jankovácký zpěvník. Máme tedy moc rádi zpívání u ohně s kytarou, já sám si ji také vezu! :-) Takže? Jsi-li ochotná Ty i Tvoji rodiče podstoupit rizika která pro hudební nástroje takový tábor přináší, dáš-li si na ní dobrý pozor, myslím, že nic nestojí v cestě vzít ji s sebou! :-) Pokud už jsi dosáhla „puťákového“ věku, pak bych neváhal! :-)

 154. Elí napsal:

  Řekla bych,že na žádným táboře bys telefony mít neměl,od čeho by pak ten tábor byl?:) Telefonovat můžeš doma :)

 155. Elí napsal:

  Na Jankov sem pár let jezdila,a chybí mi to :) Ráda bych se zas někdy podívala,ale už sem přerostlé dítě :D

 156. Elis napsal:

  Ahoj
  Mohu si s sebou vzít kytaru???

 157. Musashi napsal:

  hele to máš pravdu

 158. Lucka napsal:

  Najít lepší tábor?To snad ani nejde!!!!!

 159. Musashi napsal:

  já jsem na půl japonec na tábor jedu po 2. a mám sebou 2 zbraně jednu tréninkovou a druhou bojovou strašně se těšm :D ps: je mi 11

 160. Lišák napsal:

  Ahoj L.B.
  Tak už to chodí – vždy někdo odejde a někdo nový přijde.. I proto je každý tábor mimochodem tak vynikající – je naprosto originální a neopakovatelný! Věřím, že ten letošní – japonský – nebude v ničem pozadu – naopak! :-)
  Těšíme se – Sayonara! :-)

 161. ルカシュ バイエル napsal:

  Strašně moc se těším na všechny z tábora a na tu srandu,ceteh,puťák,vysadek,atd. Nemůžu se dočkat až se tam zas sejdem,ale je hrozná škoda že odešli ty bezva lidi, ale jsou tam jiní a stejně si to užijem. Moc se na vás těším LB.

 162. Anonymka =DD napsal:

  Hróóóózně móóóc se těšïm na letošní tábor a nemůžu se dočkat!!!!

 163. Lucka napsal:

  Kdo se těší na rohlíky k snídani?

 164. Katka 7.oddíl napsal:

  Musím uznat , když to tady projíždím. DOCELA DOBRÁ SEZNAMKA =D

 165. Katka 7.oddíl napsal:

  Nechci být chytrá jak radio , ale ,,Re.:“ nemůžem mít telefony asi proto, že kdyby se nám stratil ,tak aby za to neručil tábor.

 166. Katka 7.oddíl napsal:

  Ja jsem jedu už po šesté.Tento tábor je snad tim nejlepším na světě a neni docela pěkný ,,Re.:“ když sem píšeš ,že máš lepší tábor.
  1. Nikoho to nezejímá!
  2.Docela urážíš toho ,kdo teto tábor vymyslel.
  Neni to moc pěkný, ale když už to musíš napsat ,tak to piš někam jinam a všichni ti poděkují!!!

 167. jk napsal:

  Já na Jankov jedu už po 6 a to, že tam nesmíme mít telefony mi vůbec nevadí a myslím si, že to neva žádnýmu správnýmu jankovákovi. Hlavně že tam je dobrá parta a super vedoucí. A taky tam mám spoustu kámošů. Moc se tam těším, je to nejlepší tábor, kterej znám!!!

 168. bb napsal:

  Moc se mi tam libilo uz tam jedu po4 je to tam skvely tesim se na vsechny kamose a kamosky

 169. 9. napsal:

  No jo už se moc těším na tábor.. ..:) :)

 170. anonym napsal:

  moc se těším až sas se všichni sejdeme a bude velká sranda :)

 171. Anonym ze 7.oddílu :D napsal:

  Moc se mi na táboře líbilo a budu jezdit tak dlouho,jak to půjde :)

 172. Lucka,1.oddíl napsal:

  líbilo se mi na táboře.měla jsem tam 2 kamaradky

 173. Verča,3.oddíl napsal:

  moc se mi tam líbilo. pojedu každý rok.

 174. m.m :) 6.oddíl napsal:

  proste nejlepší super kamosi atd.. a navíc jsme mohli skoro porat hrat fotbal…jinak vudoucí super :)))))

 175. 9.oddíl napsal:

  Nejlepší tábor

  1. Elča napsal:

   souhlas

 176. Paja ze 4. oddilu napsal:

  Libilo se mi moc na tabore, hlavne v oddilu prima kamaradi a vedouci. Super byla strelba ze vzduchovky i Ceteh. :-D

 177. Jirka Sirový napsal:

  Líbilo se mi všechno ale nejvíc naedocí s 6.odlílu i praktikant.A ceteh byl super

 178. m.m :) 6.oddíl napsal:

  ja jsem byl taky z delgárdových s Tomášem s šestky :))))

 179. Maruška M. 3. oddíl napsal:

  Ahoj, zdravím Lucku K. z pátého oddílu, co se mnou byla v rodině Delgádových:-) Maruška:-)

 180. Petr Volevecký napsal:

  Dobrý den,
  děkujeme za všechny uvedené názory. Velmi nás potěšila Vaše reakce a vězte, že spokojený a nadšený táborník je pro nás tou největší a nejsladší odměnou za odvedenou práci.
  Jsme rádi za každý věcný postřeh, který by druhý turnus našeho úžasného tábora posunul o něco kupředu. A to i za postřehy negativní. Dovolte nám také na tyto negativní postřehy reagovat, zejména na postřeh v podobě kritiky množství, včasnosti zveřejňování a kvality zveřejňovaných fotografií. Na letošním turnusu jsme vyfotili cca 12 000 fotografií o objemu cca 38 GB dat, což vychází zhruba na 630 fotografií denně. Z tohoto podle našeho názoru docela velikého množství pořízených snímků jsme dětem na DVD vybrali cca 2 500 fotek. Domníváme se, že je to množství více než dostatečné, neboť podle našeho názoru je nejdůležitější to, co si děti z tábora odvezou ve svých srdcích a duších, nikoliv na vylisované placce. Zveřejňování fotografií na webu vnímáme spíše jen jako „nahlédnutí pod pokličku“ našeho tábora. Co se týká časového hlediska tak v tomto ohledu jsme si dali za cíl informovat prostřednictvím webových stránek rodiče a další příznivce našeho tábore o uplynulém dni vždy následující den. Až na jednu výjimku zapříčiněnou nefunkční technikou jsme tento cíl splnili. Stále si myslíme, že hlavním komunikačním kanálem mezi táborníkem a rodičem či kýmkoliv „tam venku“ by měla být časná, milá a upřímná písemná komunikace. Možná jsme v tomto ohledu poněkud konzervativní, na druhou stranu jsme na tento postoj docela hrdí.
  Ohledně kvality fotografií se věc má tak, že nikdo z nás není profesionální fotograf a ani jeho zapojení neplánujeme. Stejně tak jako neplánujeme na rozhodování fotbalových utkání angažovat profesionální rozhodčí, na sestavení lanového programu profesionální horolezce, na hraní u táborového ohně profesionální hudebníky, na práci s keramikou profesionální výtvarníky, na učení dětí novým sportům profesionální trenéry, na hraní táborových divadel profesionální herce, na táborovou pouť profesionální „kolotočáře“ atd. Kouzlo jakéhokoliv tábora spočívá právě v oné nedokonalosti, v nadšení a kreativitě lidí, kteří na táboře tráví naprostou většinu své dovolené (na úkor svých vlastních rodin…) a kteří se s upřímnou snahou a vědomím vlastních limitů snaží zajistit všem dětem tři týdny prázdnin naplněné pestrým a zábavným programem. Myslíme si, že v této snaze neselháváme. Angažování „profesionálů“ bez osobních vazeb k táboru považujeme za naprosto nevhodnou filozofii.
  Přejeme proto všem našim příznivcům krásný zbytek léta, všem malým kamarádům krásný zbytek prázdnin, zachovejte nám přízeň a doufáme, že se spolu uvidíme opět v roce 2015.
  Za tým II. turnusu Petr Volevecký.

  1. babička napsal:

   Nic si nedělejejte z kritiky některých rodičů. Není na světě ten, aby se zavděčil všem. Tak ať si děti posílají jinam!!!!!Já za holky děkuji všem za odvedenou práci- Jansová

 181. Anonym napsal:

  je tam líza 5.odíl?

 182. Marek Novotný - otec Davida 4 odd. napsal:

  Davidovi se na táboře moc líbilo, já osobně bych tam jel taky :-) Příští rok pojede zase.

  1. Anonym napsal:

   davidovi z 6 .odílu?

   1. Jirka Sirový napsal:

    ty mislis davida zurka

    1. m.m :) 6.oddíl napsal:

     neřeš

 183. Míra.m 6.odíl napsal:

  prostě super

 184. Míra napsal:

  ahoj moc se mi to líbilo navíc ten x faktor atd.

 185. Maruška M. 3.oddíl napsal:

  moc se mi na táboře líbilo a příští rok pojedu zase :-) :-) :-) :-) :-)

 186. Také rodič napsal:

  Dobrý den, také naše dítě přijelo z tábora nadšené. S názorem „předešlého“ rodiče si však dovolujeme nesouhlasit. Myslíme, že fotek dětí všch věkových kategorií bylo dostatek, pravda, někdy jsme také byli trochu nedočkaví (párkrát se stalo, že se fotky objevily třeba až po 2 dnech), ale chápeme, že vedoucí včetně fotografa, toho měli na starost více. Samozřejmě nás také zajímaly podrobnosti, co se na táboře dělo. Avšak komentář k fotkám byl více než dostačující a byl napsán vtipnou formou. Otázka jak se Vaše dítě má Vám byla jistě zodpovězena v dopisech, jež posílalo domů. Např. III. turnus má mít na táboře snad i webkameru, což už nám přijde moc! Pokud někdo chce mít permanentní přehled o dítěti co právě dělá či nedělá by si měl zřejmě rozmyslet, zda tábor je pro ně to pravé. Toť náš názor.

 187. Rodič napsal:

  Dobrý den,

  z letošního tábora, přijelo moje dítě nadšené, avšak já bych měl k jedné věci výhrady. Nevím jestli to tak vidím jen já, nebo i ostatní.

  Chybí mi častější informování o aktivitách – nebo spíše více fotek. A také aby byly informace z danného dne nejpozději ten den večer na webu. Myslím, že to není tak složité zapnout upload fotek a vybrat je. Podle fotek usuzuji, že jste neměli přímo fotografa .. Myslím, že by stálo za to ho mít. Fotit více, dělat fotky všech, na letošním táboře se o X procent fotili malé děti, ale myslím, že i ostatní rodiče chtějí vědět jak se jejich děti mají.

  Díky a doufám, že se to příští tábor vyřeší.

  1. babička napsal:

   Nevím,nevím! Tak to dítě asi neposílejte na tábor!Ani já tam často nenašla starší vnučku,ale njak jsem se z toho nehroutila. Jsou přece na táboře a ne v ateliéru.Rozhodně s Vámi nesouhlasím. Přeji spokojenější zbytek léta. Teď si foťte od rána do večera. Kdo dřív fotil na táborech, proboha.

  2. Gagy napsal:

   Dobrý den,
   na tento tábor jsem jezdil 12 let, jako dítě, praktikant ale i oddílák. Pamatuju kdy nebylo na táboře splachovací WC a nebylo žádné připojení k inetrnetu, kinosál promítal již mnohokrát ohranou kopii filmu Poklad Inků na staré promítačce (její zvuk si pamatuji dodneška) A TAKY TO ŠLO a všechno proběhlo naprosto v pohodě a pořádku. Čili pokud chcete mít obsolutní přehled o dítěti ca na táboře dělá, či zdali má na hlavě čepici při pařáku, neposílejte jej na dětský tábor… Na Jankově je sorta oddíláků, jejichž většina si táborem prošla a jsou více než připraveni. Hovoří vlastní zkušenost. …

 188. Bára napsal:

  Jedu poprvé a nemůžu se dočkat…

 189. ja napsal:

  tak dnes seto stane moc se tam ne tesim

 190. Krupča napsal:

  pro vedení tábora a všechny co znám: kamarádi, přeji vám všem pohodový tábor, krásné počasí, bezva děti a ještě lepší zábavu, žádný průšvih…. užijte si JANKOVSKÉ LÉTO a třeba někdy naviděnou
  Krupča

 191. Elča napsal:

  jo už dnes

 192. tony napsal:

  tý jo už se jenom vyspíme nebudu moct usnout hrozně se těším

 193. laoura napsal:

  Tak jo teď jsme zbalili a deď přijed.Sem kamarádcká tak si nějakou kamarádku najdu.

 194. Martina napsal:

  Hurá :D už zítra jedeme na Jankov :D Adios

 195. honza napsal:

  jo už zítra

 196. Anonym napsal:

  yes už zítra :DDDDDDDD

 197. Elča napsal:

  Juchů už zítra strašně moc se těšim :-) :-) :-)

  1. boneta napsal:

   No jo ja se taky têšim

 198. Lucka napsal:

  tak dik už se nebojim

 199. Lucka napsal:

  Jedu poprvé do Jankova, ale mam strach že si tam nenajdu žádného kámoše, ale byla jsem v budislavi a tam sem si taky našla kamarády tak uvidim.

  1. Márty napsal:

   Ahoj Lucko,
   kamarády si určitě najdeš, toho se vůbec neboj :)

 200. boneta napsal:

  Už se těším na diskotéky

 201. Verča napsal:

  Letos jedu poprvé. Těším se, ale jsem nervozní….

  1. rido napsal:

   Nebuď nervozni je to tam fajn.

 202. rido napsal:

  Už se nemužu dočkat,už zejtra pojedem.Ale ja chi už dneska:-) :-)

 203. Tony napsal:

  už se moc těším na kámošky a kámoše a také na výborné rohlíky k snídani :D tak jenom jeden den a jedem super bude sranda

 204. Elí napsal:

  Je to už 6 let co sem byla na svým posledním Jankově :) A hrozně mi to chybí :) Lepší léto jako bývalo na táboře,zatím žádné nebylo :)

 205. Anonymní napsal:

  Po kolika jsou chatky? A je tam dostatečný prostor pro zavazadla? Dík.

 206. Ivča napsal:

  Tak co jak se těšíte? Já už nemůžu ani dospat a nechávám si zdát o výborných rohlících k snídani, o CETEHu a o tom jak si spolu zase pořádně zadovádíme. Cítím v kostech, že letos to bude zase pořádnej ranec legrace :) už se jenom 2x vyspinkáme a jedeeeem!!!!

 207. Síma napsal:

  v kolik budete na Letné.
  Chtěla bych se na vás podívat :‘)

 208. Lucka napsal:

  Těším se na tábor a na kamarádku!

  1. rido napsal:

   Do jakého odďílu půjdeš???

  2. boneta napsal:

   Lucko v jakém odďíle budeš???

 209. Veronika napsal:

  Už se těším, až pojedu poprvé na třítýdenní tábor :-)

 210. L.B. napsal:

  Tak už zbývá jen týden a jedese.
  Už se nemůžu dočkat čtvrtka.

 211. eliška napsal:

  Už se nemohu dočkat okamžiku jak odjíždíme do tábora,tak jen čekat eště týden a tři dny a ve čtvrtek jedem!!!!

 212. Veronika napsal:

  Kde budu moct zjistit kdo bude můj vedoucí?? Myslím na stránkách Jankova kde se to dá zjistit??

  1. Márty napsal:

   Ahoj Veroniko,
   seznam oddílových vedoucích a všech, kteří se o Vás budeme starat bude během dnešního večera, případně zítra ráno, umístěn na stránky. To kdo tě bude mít v oddílu se dozvíš až u odjezdu, jak jsem psal tady níž Máje.

 213. Mája napsal:

  Kdy se bude vědět, kdo je v jakém oddíle? :) Docela by mě to zajímalo! ;)

  1. Márty napsal:

   Ahoj Májo,
   rozřazení do oddílů se dozvíš až na odjezdu, na autobusech budou jako vždy seznamy, kde v kterém jede a s jakým oddílem :)

 214. Márty napsal:

  Zdravím všechny kamarády II. turnusu,
  předně se omlouvám za zdržení při obnově normálního provozu našeho webu. Bohužel se mi při konci školního roku sešlo mnoho aktivit a časová náročnost obnovy je poněkud delší než jsem sám čekal. Každopádně teď již na 150% pracuji na posledních detailech, aby byly naše stránky jako dřív a ještě lepší. Díky za pochopení :)